Gündem Haberleri

  Eşimden kaçıyorum et yiyemiyorum

  Seyit ERÇİÇEK/İSTANBUL
  12.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kısa süre önce İstanbul Fatih’te hepimizi sarsan bir olay yaşandı. Nazan Öncel (47) yedi yıldır evde ‘yaşadığını varsaydığı’ annesinin cesediyle yaşıyordu.

  Eve gelen hurdacı Hasan Çetinkaya’nın (24) dikkati sayesinde ortaya çıkan dram, Öncel’in geleceğini kurtardı ama hurdacı Çetinkaya’nın hayatını kabusa çevirdi. Hâlâ kendine gelemediğini belirten Çetinkaya şunları anlattı:

  KOMŞULAR ŞOKE OLDU / FOTO GALERİ

  İŞTE O DEHŞET EVİNİN İÇİNDEN YAYINLAYABİLDİĞİMİZ FOTOĞRAFLAR

  PSİKOLOJİK DESTEĞE İHTİYACIM VAR

  “Eski eşyaları satmak için Nazan Öncel beni eve çağırdı. Kanepenin üzerindeki yorganı kaldırınca sadece saçları, üzerinde hırkası ve elbisesi kalmış iskeleti gördüm. Evden çıkıp koşa koşa polise gittim. Polislerle geri geldik. ‘Bunlar kim?’ dedi. ‘Arkadaşlarım, eşya taşımaya yardım edecekler’ dedim. İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum. Artık uyuyamıyorum. Sabahlara kadar düşünüyorum. Gözümü kapatınca o an aklıma geliyor. Etli yemek yiyemiyorum. Hiç bu kadar korkmamıştım. Dört aylık yeni evliyim. İnanın eşimden uzak duruyorum. Eşim benimle konuşuyor ben duymuyorum bile. Artık o sokağa hiç uğramıyorum. İçimi rahatlatmak için bir caminin imamına gidip danıştım. Ama nafile, psikolojik desteğe ihtiyacım var.


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı