Gündem Haberleri

  Erkek güzellik salonuna fuhuş baskını

  DHA
  13.10.2008 - 18:17 | Son Güncelleme:

  Bakırköy'de erkek güzellik salonunda para karşılığı fuhuş yapıldığını tespit eden polis, müşteri olarak gittiği salona baskın yaptı. Baskında 200 YTL karşılığında müşterilerle ilişkiye girdiği belirtilen Müjgan S., ile salonun sahibi Sebir A. gözaltına alındı.

  İşletmeci Sebir A.'nın geçen sene basılan başka bir masaj salonunda fuhuş yaparken gözaltına alındığı belirtildi.

  Bakırköy Asayiş Büro Amirliği'ne ait ekip otomobiline bırakılan erkek güzellik salonuna ait kartvizitteki adres, polis takibine alındı. Bakırköy İncirli Caddesi girişindeki güzellik salonunda fuhuş yapıldığını tespit eden polis, ekipteki bir polis memurunu müşteri olarak salona gönderdi.

  Bir saatlik cinsel ilişki karşılığında anlaşan polis memuru, seri numaraları alınmış parayı ilişkiye kadına verirken, dışarıda bekleyen ekibe haber verdi. Bunun üzerine harekete geçen polis salona baskın yaptı. Baskında salonun işletmecisi olduğu belirtilen Sebir A., ve Müjgan S. gözaltına alındı.

  Gözaltına alınan kadınlar Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ne götürülürken, ruhsatsız olan işyeri mühürlendi. Salonu işleten Sebir A.'nın geçen sene basılan başka bir masaj salonunda fuhuş yaparken gözaltına alındığı belirtildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı