Gündem Haberleri

  E-5'e otomobil düştü!

  İHA
  18.12.2017 - 09:35 | Son Güncelleme:

  Esenyurt’ta bir benzin istasyonunda sürücüsünün el frenini çekmeyi unuttuğu otomobil, aniden ilerleyerek E-5 Karayoluna düştü. Şans eseri yoldan geçen bir araç olmazken olası bir faciadan dönülen o anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

  Esenyurt’ta bulunan bir benzin istasyonunda meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde Esenyurt, E-5 Karayolu üzerinde bulunan istasyona gelerek yakıt aldı. Daha sonra alışveriş yapmak için istasyondaki markete giren dalgın sürücü, aracının el frenini çekmeyi unuttu. Bu sırada aniden hareket eden otomobil ilerlemeye başladı. Aracın hareket ettiğini gören dalgın sürücü, el frenini çekmeyi unuttuğu aracın peşinden koşmaya başladı. Ancak hızla ilerleyen otomobil benzin istasyonun tabelasına çarptıktan sonra E-5 karayoluna uçtu.

  Şans eseri ölen yada yaralananın olmadığı olay güvenlik kameralarına yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde aracın aninden ilerlemeye başladığı görülüyor. Bu sırada marketten hızla çıkan sahibinin aracının peşinden koştuğu görülüyor. Hızlanan aracın istasyon kenarında bulunan tabelaya ve kaldırıma çarptıktan sonra E-5 Karayoluna fırladığı görülüyor. Otoyola fırlayan araç sahibinin ise otomobilinin peşinden koşarak yetişme gayret ettiği görülüyor.
  Meydana gelen olayda şans eseri yaralanan olmazken, otomobilde maddi hasar meydana geldi.

  Etiketler: el freni , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı