Gündem Haberleri

  Doktorlar Münir Özkul'un son durumunu açıkladı

  Haber: Gülseli ÖZDEMİR - Kamera: Yaşar KAÇMAZ / İSTANBUL DHA
  22.12.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Münir Özkul’un eşi Umman Özkul " Münir Özkul öldü" haberlerini çıkartanlara ateş püskürdü.

  BİR SÜRE DAHA YOĞUN BAKIMDA TUTULACAK      

  Geçtiğimiz pazar akşamı solunum yetmezliği nedeniyle Bahçelievlerde bulunan Medical Park Hastanesi'ne kaldırılan Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Münir Özkul'un doktoru bir basın açıklaması yaptı.

  Münir Özkul'un KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) denilen akciğer hastalığı nedeniyle hastaneye geldiği belirten doktoru Doğruer, "Durumu ağırlaşınca yağun bakıma alındı. Tedavisi devam ediyor. Şu an solunum cihazından destek sürmekte. Durumu stabil seyrediyor. Umarız kısa zamanda daha öncede olduğu gibi yoğun bakımdan çıkışını sağlayacağız. Yoğun bakımdaki süreçler bazen planlanandan farklı seyredebiliyor. Umarız o seyirler olmayacak ve her şey planladığımız gibi bir hafta, 10 gün içinde taburculu muhtemeldir diye düşünüyoruz" dedi. 

  Sanatçının eşi Umman Özkul ise sanatçının yaşama çok bağlı olduğunu ve mücadeleyi bırakmayacağını belirterek, "Münir'de akciğer rahatsızlığı var. Zaman zaman destek almak zorunda çünkü evde verdiğimiz oksijen bir süre sonra yetmeyebiliyor. Zaman zaman biz hastaneye gitmek zorundayız, doktorunda bakım almak zorundayız. Aksi taktire Münir tolera etmeyebilir bir takım şeyleri. Rutin bir durum. Bunun için geliyoruz hastaneye. Zaman zaman ilaç tedavisi alması gerekebilir, 2 ayda bir, 3 ayda bir... Şimdi öyle bir zaman geldi. Münir Özkul herkesin sevdiği bir insan. Sizlerden dualarınızı esirgememenizi rica ediyoruz" diye konuştu.

  ALLAH ONUN SEVDİĞİNİ ALSIN          

  Umman Özkul, gece boyunca yüze yakın telefon aldığını belirterek ''Korkudan ödüm patladı, apar topar hastaneye geldim. Bu haberi kim çıkarttıysa Allah onun en sevdiğini alsın! Münir’in ölmesini isteyenler var galiba bu kaçıncı kez oluyor, kim neden bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor?''Yataktan fırladığım gibi geldim. Münir’den bu kadar mı sıkıldınız? Onu sevmiyor musunuz? Böyle şeylere ne olur bizi alet etmeyin" dedi.(ayakligazete.com)

  MÜNİR ÖZKUL'UN EŞİ İSYAN ETTİ WEB TV

  MÜNİR ÖZKUL KİMDİR (FOTO-ANALİZ)

  DAHA ÖNCE HASTANEDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ / WEB TV

  MAHMUT HOCA'DAN HAYAT DERSİ/ WEB TV 

  MÜNİR ÖZKUL'UN UNUTULMAZ SAHNESİ / WEB TV          

          

                  

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı