GeriGündem Dalgalar Senem'i yuttu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dalgalar Senem'i yuttu

Dalgalar Senem'i yuttu
refid:13587257 ilişkili resim dosyası

Rize'nin Fındıklı ilçesinde dün akşam rıhtımda yürürken dalganın denize sürüklemesi sonucu kaybolan üniversite öğrencisi genç kızı arama çalışmaları yeniden başladı.

Merkez Mahallesi sahilindeki rıhtımda dün akşam saat 21.20 sıralarında 2 kız, 5 erkek arkadaşıyla yürüyen ve aniden gelen büyük bir dalgaya kapılarak denize düşmesinin ardından kaybolan Senem Kasap'ı (21), arama çalışmalarına bu sabah yeniden başlandı.

AKUT Rize birimi, belediye ekipleri, Sahil Güvenlik ve deniz polisinin katılımıyla gece bir süre yapılan ve ara verilen arama çalışmalarına bu sabah yeniden başlanırken, denizin dalgalı olması nedeniyle çalışmalara dalgıçların katılamadığı bildirildi.

Bu arada, Kasap'ın dün akşam sahile birlikte gittiği arkadaşları, polise verdikleri ifadelerde, rıhtımda denizi seyrederken aniden gelen dalganın Senem'i denizin içine çektiğini ve arkadaşlarının denizde kaybolduğunu anlattıkları öğrenildi.

Rize Üniversitesi Fındıklı Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi öğrencisi olan Senem Kasap'ın, sınavları için kısa bir süre önce Samsun'dan ilçeye geldiği öğrenildi.

Cumhuriyet Savcılığınca olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle