Gündem Haberleri

  CNN Türk'ten yepyeni bir program

  hurriyet.com.tr
  18.08.2009 - 13:08 | Son Güncelleme:

  CNN Türk'te yarın akşamdan itibaren her çarşamba ekrana gelecek yepyeni bir program başlıyor.

  Her Çarşamba saat 21.20’de ekrana gelecek olan programı Ebru Baki hazırlayıp sunacak. 13 bölümden oluşacak Umuda Kredi programında mikro kredi alarak hayatını değiştiren kadınların hikayeleri ekrana taşınacak.

  Yarın akşam yayınlanacak programın ilk bölümünde, depremde herşeyini kaybetmiş ve ardından lahmacun dükkanı açarak hayatını kazanmış, diğeri takı, çeyiz hazırlayıp dükkanında, pazarda satan iki kadının hikayesi ekrana gelecek.

  HSBC'den mikro kredi alarak hayatı değişen tam 14.000 mucize kadının başarı öyküsü var. Bu başarı hikayelerinden seçilenler 13 bölümde Umuda Kredi programında ekrana gelecek.

  Dikiş diken, su borusu tamir eden, 50 yaşından sonra bisiklete binmeyi öğrenen, sabah 5'te süt sağarak güne başlayan mucize kadınların hikayeleri ekrana taşınacak ve sizleri de şaşırtacak. Bu kadınları izlemek size de güç verecek.

  Programın amacı ise yoksulluğun kader olmadığını kanıtlamak.

  "Hayata tutunmak zannettiğinizden daha az parayla mümkün" sloganıyla yola çıkılarak çekilen programda; Bursa, Bilecek, Eskişehir, Urfa,  Sakarya, Diyarbakır, Manisa ve Antep'ten hikayeler ekrana yansıyacak.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı