GeriGündem CHP: İkinci alçakça komplo
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  61
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

CHP: İkinci alçakça komplo

CHP'den Deniz Baykal ile ilgili iddialar konusunda yapılan açıklamada, “Bir karargahtan hazırlandığı anlaşılan komplolarla ne Başbakan'ın sorumluluğunu, entrikacılığını örtbas etmek ne de Sayın Deniz Baykal'ı karalamak mümkündür” denildi.

BAŞBAKAN AHMET TEZCAN'I DOĞRULADI / WEB TV   

CHP İletişim Koordinatörlüğünden yapılan yazılı açıklamada, bugün bir gazetede yer alan “Siyasi Hayatı 4 Yıl Önce Biterdi” başlıklı açıklama, “Son günlerde ortaya atılan ikinci alçakça komplo” olarak değerlendirildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:             
“Bu komplo hakkında bilgisi olanları ve dört yıl önce gündeme getirilmek istenen komployu bugün ortaya atma ihtiyacı duyanları, ne biliyorlarsa 'Mezara gitme' edebiyatına da sığınmadan açıklamaya davet ediyoruz.
Çünkü, dün olduğu gibi bugün de 'Benimle mezara gider' kollamacılığı, komplolara ve komplocuya kol kanat germeye hizmet eder. Kim ne biliyorsa mertçe ortaya çıkmalı, bildiklerini açıklamalıdır.
Bir karargahtan hazırlandığı anlaşılan komplolarla ne Başbakan'ın sorumluluğunu, entrikacılığını örtbas etmek ne de Sayın Deniz Baykal'ı karalamak mümkündür.”Yorumları Göster
Yorumları Gizle