Gündem Haberleri

  Bonzai satıcısı olduğu öne sürülen genci dövdüler

  Zafer TOKUŞ-Aziz GÜVENER/ SAKARYA (DHA)
  02.08.2014 - 09:18 | Son Güncelleme:

  SON yıllarda ölümlerle gündeme gelen sentetik uyuşturucu Bonzai’ye karşı emniyet ve jandarmanın mücadelesi sürerken, Adapazarı’nda kimliği belirlenemeyen 3 genç bonzai satıcısı olduğunu iddia ettikleri bir gence dayak atarak sorgulayıp görüntülerini sosyal medyada paylaştılar. Yaklaşık 10 dakikalık görüntüleri sosyal paylaşım sitesi şiddet içerdiği için yayından kaldırdı.

  Sosyal paylaşım sitesine Adapazarı’nda çekildiği belirlenen yaklaşık 10 dakikalık görüntü yüklendi. Görüntüler, kimliği henüz belirlenemeyen gencin yerde 'Bu cebinden çıkanları ne yapıyorsun’ diye dövülmesiyle başlıyor.

  Yerde yatan kişiyi sorgulayarak küfür eden grup, sentetik uyuşturucu Bonzai’yi nereden aldığını soruyorlar. Tokatlar atarak süren sorgu sırasında dayakcı sorgucu gençler bonzai satıcısının ayakkabılarını çıkartıp, ''Adapazarı’nda 4 çocuk hastaneye kaldırıldı'' diyerek falakaya yatırıyorlar.

  ''Hastanede yatan çocukların anneleri kapıda ağlıyor'' diyen 3 kişi etkisiz hale getirdikleri Bonzai satıcısına uyguladıkları şiddeti daha da arttırıyor.

  Yaklaşık 10 dakika süren şiddet dolu görüntülerde sorgucu gençler, bonzai satıcısı olduğu öne sürülen genci zaman zaman yakmakla tehdit de ediyorlar. Görüntüler yerde yatan gencin yalvarmalarıyla sona eriyor.

  Sosyal medyaya ''Bonzai satmaya devam edin illaki sizle de denk geleceğiz bundan sonra analar ağlamayacak size söz emniyet mensupları (+18)'' notuyla paylaşılan video, kısa sürede paylaşım rekoru kırdı. Ancak daha sonra sosyal paylaşım sitesi videoyu şiddet içerdiği için kaldırdı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı