GeriGündem Bir lisede daha taciz skandalı: 'Bu bacaklarla otobana çık'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  32
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir lisede daha taciz skandalı: 'Bu bacaklarla otobana çık'

Bir lisede daha taciz skandalı: 'Bu bacaklarla otobana çık'

Tarsus'ta bir lisede daha taciz skandalı yaşandı. İddiaya göre, müdür yardımcısı (16) yaşındaki kız öğrenci B.K’ye 'Bu bacaklarla otobana çık' dedi.

Tarsus Gündem'in haberine göre öğrenci olan B.K (16) okula geç geldiği için okulda görevli müdür yardımcısı M.E.Y tarafından okula alınmadı. Öğrenci B.K’de müdür muavinine “devamsızlığının olduğunu bu yüzden hastaneden rapor getirebilirim” dedi. Bunun üzerine 'ailen gelsin' cevabı alan öğrenci, emniyette verdiği ifadesinde müdür muavini M.E.Y’nin bacaklarına bakarak “Sen bu bacaklarla otobana çık” sözleri karşısında şoka girdiğini söyledi.

Okul müdür yardımcısının bu tavrı sonrası sinir krizi geçiren B.K’ya okul bahçesinde mıntıka temizliği yapan öğrenciler E.K,C.K,M.K olaya şahit oldular ve emniyette suç duyurusunda bulunan B.K’ye şahit olarak destek verdiler.

B.K’nın ağlayarak ailesine durumu anlatması üzerine okula gelen öğrenci yakınları okul müdürü ile görüşerek konu hakkında şikayetçi olduklarını anlattı. 

Tarsus Adliyesine Aile avukatı ile birlikte suç duyurusunda bulunan aile daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğüne sevk edilerek suç duyurusunda bulundu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle