Gündem Haberleri

  Behlül tercihini kimden yana yapacak

  Hürriyet Haber
  16.12.2009 - 16:34 | Son Güncelleme:

  Kanal D'nin sevilen ve ilgi ile izlenen dizisi Aşk-ı Memnu'da heyecan dorukta.

  Aşk-ı Memnu yeni bölüm fragman / Video

  Aşk-ı Memnu yeni bölüm / Foto Galeri

  Vedat Kemer'den Aşk-ı Memnun / Foto Galeri

  İşte dizinin yeni bölümünde beklenen gelişmeler...

  Behlül’ün, Nihal’i daha fazla umutlandırmamak için yaptığı konuşmayı Nihal farklı yorumluyor ve Behlül’ün kendisini sevdiğinden emin oluyor. Behlül, kendi içinde büyük bir hesaplaşma yaşarken, Nihal’i kendinden nasıl uzaklaştıracağını düşünmektedir.

  Behlül’ün, Nihal’i daha fazla umutlandırmamak için yaptığı konuşmayı Nihal farklı yorumlar ve Behlül’ün kendisini sevdiğinden emin olur. Hilmi Önal’ın, Ziyagiller’e olan öfkesi dinmek bilmemektedir.

  Ailenin zarar görmesi için basına verdiği haber bütün gazetelerde yayınlanır. Behlül ve Nihal’in birlikte oldukları haberini gazetede okuyan Adnan Bey çok huzursuzdur. Çaresizlik ve yaşanan gelişmeler Bihter’i öfkelendirmektedir. Öfkesini kontrol etmekte zorlanan Bihter’in Nihal’le yaptığı konuşma, büyük bir tartışmayla noktalanır.

  Behlül’den hala beklediği yakınlığı göremeyen Nihal’in umutları yavaş yavaş yerini hayal kırıklığına bırakmaya başlar. Bihter ve Behlül içine düştükleri çıkmazdan çıkış yolları ararken iyice gerilir ve birbirilerini yaralamaya başlarlar. Nihal’in mutsuzluğu Matmazel’i de derinden etkilemektedir.

  Nihal’i üzgün görmeye tahammül edemeyen Matmazel, olayların yönünü değiştirecek önemli bir karar verir.  Giderek daralan çember içinde sıkışıp kalan Behlül ise artık tercihini yapmak zorundadır.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı