Gündem Haberleri

  Başbakan Erdoğan Şırnak'a gitti

  Ercan KALAY- Ramazan İMRAĞ/ŞIRNAK, (DHA)
  24.05.2011 - 13:45 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün miting düzenleyeceği Şırnak’ta esnaf kepenk kapattı. BDP’li belediyenin çöpleri toplamadığı kentte, Erdoğan’ın konuşma yapacağı meydandaki çöpler Sağlık Müdürlüğü ekiplerince toplandı.

  ŞIRNAK'TA KEPENKLER AÇILMADI, ÇÖPLER TOPLANMADI / FOTO GALERİ

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Şırnak Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek mitingde halka hitap edecek. Miting öncesinde kentte esnaf kepenk kapattı. Fırın ve eczanelerin dışında tüm işyerlerinin kapalı bulunduğu Şırnak’ta BDP’li belediye de çöpleri toplamadı. Başbakan Erdoğan’ın konuşma yapacağı Cumhuriyet Meydanı ve çevresindeki çöpler Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı işçiler tarafından toplanırken, meydanda temizlik yapıldı.

  Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde de esnaf bugün kepenklerini açmadı. Cizre’de fırın ve eczanelerin dışındaki tüm işyerleri kapalı bulunuyor.

  Başbakan Erdoğan’ın mitingi öncesinde kentte çok sıkı güvenlik önlemleri de alındı. Çevre il ve ilçelerden polis takviyesinin yapıldığı Şırnak’ta yaklaşık 2 bin polisin görevlendirildiği belirtildi.

  BATMAN’DA AÇIK

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Şırnak’ın ardından bugün miting düzenleyeceği ikinci kent olan Batman’da ise kepenkler açık.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı