Gündem Haberleri

  Barış'ın baçucunda Beşiktaş forması

  DHA
  03.07.2007 - 09:55 | Son Güncelleme:

  Barış'ın durumunun kritik olduğu açıklanınca Beşiktaş Derneği'nin öncülüğünde yaklaşık 300 kişilik bir grup hastaneye gelerek Beşiktaş formasını göz yaşlarına boğulan Nermin Akarsu'ya verdiler

  Bu arada Barış Akarsu’nun durumunun kritik olduğunun açıklanmasından 6 saat sonra Bodrum Beşiktaşlılar Derneği'nin öncülüğünde yaklaşık 300 kişilik bir grup Özel Bodrum Hastanesi’ne geldi. Alkışlar eşliğinde ‘Barış Sen Bizim Canımızsın’, ‘Barış Akarsu Sen Çok Yaşa’, ‘Barış Akarsu Duysun Bizi, Kanadıyla Uçursun Bizi’ sloganları atan taraftarlar adına Ramazan Aydınlı, arkasında Barış yazan Beşiktaş formasını sanatçının kız kardeşi Nermin Akarsu’ya armağan etti. Aydınlı, Nermin Akarsu'dan formayı Barış'ın başucuna koymasını istedi. Formayı gözyaşları içerisinde alan Nermin Akarsu da formayı öptükten sonra yoğun bakıma götürerek Beşiktaşlı olan kardeşi Barış Akarsu’nun baş ucuna koydu.

  Aydınlı, “Büyük bir Beşiktaş taraftarı olan Barış için derneğimizin internet adresine ona sahip çıkmamız için mesajlar yağıyordu. Barış'a sesimizi duyurmak, tüm Beşiktaşlılar yanında olduğunu iletmek için buraya geldik ve formamızı armağan ettik. Barış’ın bu formayı giyerek hastaneden çıkmasını aramıza dönmesini istiyoruz” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı