Gündem Haberleri

  Balet İbo

  Hürriyet Haber
  25.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İbrahim Tatlıses, hayatının ilk bale tecrübesini canlı yayında yaşadı.

  İBO'NUN BALE FOTOĞRAFLARI

  Önceki akşam "Gülben Ergen'le Sürpriz" programına konuk olan İbrahim Tatlıses, hayatının ilk bale tecrübesini canlı yayında yaşadı. Ünlü türkücü, Ebru Akel'in hocalığında temel bale figürlerini yapmaya çalıştı.
  Akel'in zor görevi

  Balet İbo

  Gülben Ergen, programının bu haftaki bölümünde İbrahim Tatlıses, Ebru Akel, Gürgen Öz ve Tülin Şahin'i ağırladı. Programın bir bölümünde konuklarına birkaç kart uzatan ve onlardan kartlarda yazılı görevleri yerine getirmelerini isteyen Ergen'in bir de sürprizi vardı. Eski balerinlerden Akel'in kartında, "Mmasada yer alan bıyıklı erkeğe temel bale hareketlerinden öğret ve tekrarlat" yazıyordu.
  Canlı yayında ter döktü
  Bunun üzerine Akel, masanın tek bıyıklı erkeği olan Tatlıses'i yanına alarak sahneye çıktı. Onun gösterdiği hareketleri yapmaya çalışan türkücünün bu ilginç canlı yayın sınavı stüdyodakileri kahkahaya boğdu. Tatlıses'i programda bir başka sürpriz daha bekliyordu. Eğlenmek için Ergen'in konuklarla birlikteklip çektiği dakikalarda Aydemir Akbaş'ın stüdyoya girmesi, eski dostu Tatlıses'i şaşkına çevirdi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı