Gündem Haberleri

  Babasının kucağındayken 2. kattan düşen bebek ağır yaralandı

  DHA
  19.04.2016 - 18:34 | Son Güncelleme:

  Samsun’da 24 yaşındaki Ünal D., ishal teşhisiyle hastaneye yatırılan 15 aylık kızı Yağmur D.’yi yattığı odada kucağına alıp severken ikinci kattaki camdan beton zemine düşürdü. Baba da panikle kızının peşinden atlayıp, toprak zemine düştü. Çocuk ağır yaralanırkten, baba yara almadan kurtuldu.

  Olay bugün İlkadım İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Özlem D., 15 aylık kızı Yağmur D.’yi rahatsızlanınca bugün Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne götürdü.

  Babasının kucağındayken 2. kattan düşen bebek ağır yaralandı

   

  KIZI YARALI BABA YARA ALMADAN KURTULDU

  Doktorlar tarafından muayene edilen ve ishal teşhisi konulan bebek, Süt Çocuk Servisi’ne yatırıldı. Çocuğunun hastaneye yatırıldığını öğrenen baba Ünal D. de ikinci katta yatan kızının yanına geldi. Daha sonra baba çocuğunu kucağına alıp severken cam kenarına yaklaştı ve çocuğunu ikinci kattaki pencereden düşürdü. Baba da kızının peşinden yaklaşık 3 metre yükseklikten toprak zemine atladı. Hastanenin acil servisine kaldırılan Yağmur D. burada yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Baba ise yara almadan kurtuldu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Babasının kucağındayken 2. kattan düşen bebek ağır yaralandı

   

   

   

   

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı