GeriGündem Aşk-ı Memnu'nun finalini izleyiciler yazdı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk-ı Memnu'nun finalini izleyiciler yazdı

Aşk-ı Memnu'nun finalini izleyiciler yazdı
refid:15123751 ilişkili resim dosyası

Türkiye'deki Aşk-ı Memnu çılgınlığı sürüyor... Bir internet sitesi tarafından düzenlenen bir anket, izleyicinin Aşk-ı Memnu için nasıl birf inal istediğini de ortaya koydu.

İnternetteki sinemalar.com sitesinin düzenlediği ankete katılanların yüzde 49'u “Nihal gerçekleri öğrenir ve hastalanır, Bihter intihar eder, Behlül yurtdışına kaçar, Adnan Nihal ile yaşamına devam eder” finalini tercih etti.

Anket sonucunda en çok tercih edilen ikinci final ise katılımcıların yüzde 20’sinin oylarını alan “Bihter ve Behlül son kez beraber olur, Bihter bu beraberliğin görüntülerini düğünde yayınlar, Adnan Bihter ve Behlül'ü vurur, Nihal akıl sağlığını kaybeder” seçeneği oldu. Diziyi orijinal hikayenin dışına taşıyan bu seçeneği, yüzde 13 ile en çok istenen üçüncü final olan “Bihter ve Behlül beraber kaçarlar, Nihal intihar eder, Adnan felç geçirir” takip etti.

Anket katılımcılarının yüzde 12’si “Nihal ve Behlül evlenir, Bihter yurtdışına kaçar, Adnan ailesiyle mutlu mesut yaşar” yanıtını seçerken; %6’sı anketteki en komik final olan “Adnan'ın Bihter'i aldattığı ortaya çıkar, Bihter Çetin ile evlenir, Nihal'ın hamile olduğu ortaya çıkar, Behlül kaçar” şeklindeki finali tercih etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle