GeriGündem Artık Soray'ın da internette bir sitesi var
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Artık Soray'ın da internette bir sitesi var

Sanal dünyada hayranlarıyla buluşan ünlüler arasına Türkan Şoray'da katıldı. Şoray'ın yaşamını ve sanatını konu alan ve sevenleriyle interaktif bir buluşma ortamı yaratmayı amaçlayan internet sitesi yayına başladı. Siteye www.turkansoray.net adresinden ulaşmak mümkün.

Türk sinemasının ünlü oyuncusu Türkan Şoray'ın ''www.turkansoray.net'' adresli resmi web sitesi yayına başladı.  

Şoray'ın sanatı ve hayatının fotoğraflar, arşivler ve belgeler ile dostlarının ve yazarların tanıklıklarıyla anlatıldığı sitede, ''Fikir Üretim Merkezi'' ve ''Yeni Projeler'' başlıklı bölümler ile sanatçıdan en yeni haberler de yer alacak. 

Sitede, ayrıca Şoray, izleyicilerinin fikir ve önerilerini değerlendirerek, kendisine gelen ''e-mailler''e yanıt yazacak. 

Şoray seyircileriyle yıllardır sadece filmlerinin galalarında yüzyüze gelerek ya da mektuplar aracılığıyla iletişim kurduğunu belirterek, şunları söyledi: ''Web sitesi sahibi olmak ve site aracılığı ile izleyicilerimle aktif iletişim kurmak benim için çok farklı bir durum. Teknoloji harikalar yaratıyor ve bu bende heyecan uyandırıyor. Sevenlerimle web sitemde kolaylıkla buluşabileceğim için çok mutluyum.''

Yorumları Göster
Yorumları Gizle