Gündem Haberleri

  AKP Başkan Vekili Fatsa: AKP tek başına iktidara gelecek

  A.A
  04.07.2007 - 12:44 | Son Güncelleme:

  AK Parti Grup Başkanvekili ve Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, partisinin 22 Temmuz seçimlerinden başarı ile çıkacağını belirterek, “AK Parti yine tek başına iktidara gelecek, yarım kalan hizmetlerini devam ettirecektir” dedi.

  Ordu'nun Fatsa ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Eyüp Fatsa, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, Türkiye'nin her tarafından kabul gören tek siyasi partinin AK Parti olduğunu savundu.

  Partisinin 22 Temmuzdaki seçimlerden tek başına iktidar olarak çıkacağını belirten Fatsa, şunları kaydetti:

  “Sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki 22 Temmuzda yapılacak seçimlerde AK Parti yine tek başına iktidara gelecek, yarım kalan hizmetlerini devam ettirecektir. Seçim çalışmaları için gittiğim yerlerde de gördüğüm tablo budur. AK Parti olarak haftalık, günlük, anketler yaptırıyoruz. Bu anketler, günün gündemine göre değişiyor.

  Bugüne kadar yaptığımız anketlerin aksi söz konusu olmadı. Şu anki anketlerin sonucuna göre AK Parti, yüzde 41-42 düzeyindedir. 22 Temmuz gününe kadar da bu tablo daha da yukarı çıkacaktır. Buna yürekten inanıyorum. Türk halkı iyi biliyor ki AK Parti Türkiye'nin çimentosudur. Vatandaş, koalisyonlardan, iki başlı hükümetlerden bıktı. İstikrar istiyor. Bunu da AK Parti'nin sağlayacağına inanıyor.”

  Bazılarının hükümeti eleştirmek adına yapılan hizmetleri görmezden gelmeye çalıştığını savunan Fatsa, “Yapılan tüm hizmetler apaçık ortadadır. Dolayısıyla seçimleri kimin kazanacağı ortadadır. Sonuçları belli olan bir seçim de tahmin edileceği gibi hiç heyecan verici değildir” diye konuştu.

  Bazı siyasetçilerin tavırlarınI da eleştiren Fatsa, “Ne beni, ne de partimi kimse sevmek zorunda değildir. Beni sevmeyebilirsin, partimi de sevmeyebilirsin. Ama benimle mücadele etmenin yolu ülkeyi kaosa sürüklemek değildir. Vatandaşla paylaşmak için gerçeklerin varsa anlatırsın, beni sandıkta mahkum edersin. Kaos oluşturmak kimsenin menfaatine olmaz” dedi.

  Ordu'da hayata geçirilen projelerden örnekler de veren Fatsa, bunların göz ardı edilemeyecek kadar önemli olduğunu belirtti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı