GeriGündem 80 bin şarkı Avea ile ücretsiz cebe giriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

80 bin şarkı Avea ile ücretsiz cebe giriyor

80 bin şarkı Avea ile ücretsiz cebe giriyor
refid:8963168 ilişkili resim dosyası

Avea, Müzik Yapımcıları Birliği (MÜYAP)’la yaptığı işbirliğiyle MÜYAP’ın dijital ortamdaki 80 bin eserlik kataloğunu, abonelerinin hem bilgisayarlarına hem de cep telefonlarına indirmelerini sağlayacak "Avea Müzikİndir" servisini başlatıyor.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, Avea’nın, abonelerine yıllardır müzik dinleme konusunda hizmet verdiğini söyleyerek, "2004 yılında Ringa servisini pazara ilk defa yine biz sunduk. Ardından 2006 yılında hayata geçirdiğimiz Müzikİndir servisimiz ile MÜYAP kataloğundaki şarkıların tamamını mobil kullanıcıların hizmetine sunan ilk operatör olarak dijital müzik pazarında yeni bir sayfa açtık" diye konuştu.

Ücretsiz indirme

Avea abonelerinin, www.aveamuzik.com ve wap.avea.com.tr’ye girerek, MÜYAP kataloğundaki 80 bin Türkçe şarkıdan istediklerini hem cep telefonuna, hem de bilgisayara ücretsiz indirebileceklerini kaydeden Koçak, yeni faturalı hat alan abonelerin abonelikten itibaren iki fatura döneminde servisi ücretsiz kullanabileceklerini söyledi. Koçak, yeni kontörlü hat sahiplerinin de 15 gün içinde 100 kontör yüklenmesi şartıyla, servisi 60 gün ücretsiz kullanım hakkına sahip olacaklarını anlatarak, "Mevcut faturalı hat sahiplerinde ise, faturası 35 YTL ve üzerinde olan abonelerimiz, takip eden fatura dönemi boyunca ücretsiz kullanım, 250 kontör ve üzeri yükleme yapan faturasız hat kullanan abonelerimiz yüklemeyi takiben 30 gün süresince ücretsiz kullanım hakkına sahip olabilecekler. MÜYAP kataloğu dışındaki yabancı şarkılar ise faturalı hatlar için 2.70 YTL, faturasız hatlar için 25 kontör karşılığında indirilebiliyor" diye konuştu.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle