Gündem Haberleri

  6 yıl sonra yakalandı

  Ali AKSOYER/DHA
  25.11.2009 - 18:16 | Son Güncelleme:

  ŞİŞLİ’de, içki içtiği restoranın sahibi Menderes Köpü’yü, geç olduğunu söyleyerek işyerini kapatmak istemesi üzerine bıçaklayarak öldüren İsmail S., 6 yıl sonra yakalandı.


  Polisteki ifadesinde İsmail S. “Çok pişmanım. Vicdan azabı çekiyordum. Her gün yakalanma korkusuyla yaşamaktan kurtuldum” dedi.

  Çağlayan, İzzetpaşa Mahallesi, Gürün Caddesi üzerinde 21 Mayıs 2003 günü meydana gelen olayda restoran sahibi Menderes Köpü, müşterileriyle arasında çıkan tartışmada bıçaklanarak öldürüldü. Görgü tanıkları polise verdiği bilgiye göre Menderes Köpü, İsmail S, Yaşar S. ve emekli Emniyet Müdürü İsmail D.’nin birlikte içki içtiğini masaya gitti. Menderes Köpü, saatin geç olduğunu belirterek restoranı kapatmak istediğini söyledi. Masadan kalkmak istemeyen İsmail S. ile Menderes Köpü’yü aralarında kavga çıktı. Menderes Köpü kavgada hayatını kaybetti.

  Bir ihbarı değerlendiren Cinayet Büro Amirliği polisleri 6 yıl sonra Bahçelievler’de bir eve gizlenen İsmail S.’yi baskınla yakaladı. Gözaltına alınan İsmail S., Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. İsmail S., “Olayı yaptığım için çok pişmanım. Yıllardır vicdan azabı çekiyordum. Her gün 'Beni nerede yakalayacaklar' diye yaşamaktan bıkmıştım” dedi.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı