GeriGündem 3 yeni film vizyonda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 yeni film vizyonda

3 yeni film vizyonda
refid:10955594 ilişkili resim dosyası

Türkiye'de bu hafta 3 yeni film vizyona girecek. Örnek Aile, Paris'ten Sevgilerle ve İşkence Okulu bu hafta sinemaseverlerle buluşacak filmler olacak.

/images/100/0x0/55eb51f3f018fbb8f8b9aae1
Örnek Aile

Derrick Borte'ın yönettiği ve David Duchovny, Demi Moore, Gary Cole ile Glenn Headly'nin oynadığı Örnek Aile (The Joneses), 25 Haziran 2010'da Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarılıyor.

Banliyödeki zengin ve özel sitelerde yeni birilerinin mahalleye taşınması her zaman ilgi çeker. Özellikle de taşınanlar Jones ailesi gibi bir aileyse. Ancak Jones ailesi gerçek bir aile değil bir pazarlama şirketin çalışanlarıdır. Görevleri ise aile kılığında zengin mahallelere taşınarak müşterilerin ürünlerine "canlı reklâm" yapmaktır. Ancak gerçek hayat hiçbir zaman senaryodakine uygun gitmez.

 FİLMİN İL İL SEANSLARI

/images/100/0x0/55eb51f3f018fbb8f8b9aae3
Paris'ten Sevgilerle

Pierre Morel'in yönettiği ve John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak ile Richard Durden'in oynadığı Paris'ten Sevgilerle (From Paris with Love), 25 Haziran 2010'da UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Fransa'daki Amerikan Büyükelçiliği'nde görevli James Reece'in Paris'te kıskanılacak bir hayatı ve güzel bir sevgilisi vardır. Elçilikte CIA için alt düzey bir görevde çalışmaktadır. Ancak tek istediği daha yüksek mertebeli bir ajan olmaktır. Üst düzey görevli olarak bir işe atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamaz. Ta ki yeni ortağı özel ajan Charlie Wax ile tanışıncaya kadar.

FİLMİN İL İL SEANSLARI

/images/100/0x0/55eb51f3f018fbb8f8b9aae5
İşkence Okulu

Jon Wright'in yönettiği ve Alex Pettyfer, April Pearson, Dimitri Leonidas ile Calvin Dean'ın oynadığı İşkence Okulu (Tormented), 25 Haziran 2010'da Tiglon Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

FİLMİN İL İL SEANSLARI

Yorumları Göster
Yorumları Gizle