Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Emniyet Genel Müdürlüğü'nde intihar

Fevzi KIZILKOYUN/ANKARA, (DHA)
5 Ekim 2012

  EMNİYET Genel Müdürlüğü’nde temizlik görevlisi olarak çalışan 44 yaşındaki İbrahim Eroğlu, polis memuruna ait çekmecede bulunan silahı çenesinin altına dayayıp ateşleyerek intihar etti.

  Emniyet Genel Müdürlüğü’nde temizlik görevlisi olarak çalışan İbrahim Eroğlu, sabah saatlerinde binanın 3’üncü katında bulunan Teftiş Kurulu Başkanlığı sekreterliğine çıktı. Burada bir polis memuruna ait silahı çekmeceden alan Eroğlu, çenesinin altına dayayıp tetiğe dokundu. Eroğlu, çene altından girip kafasının arkasından çıkan kurşunla olay yerinde yaşamını yitirdi.

  Silah sesinin duyulması ile Emniyet Genel Müdürlüğü’nde büyük bir panik yaşandı. Görevli polis memurlarının incelemesi sonrası olayın intihar olduğu anlaşıldı. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının yaptığı ilk incelemesinden sonra Eroğlu’nun cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Eroğlunun evli ve 3 çocuk babası olduğu bildirildi.

  Bu arada, sıkı güvenlik önlemi bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü’nde temizlik görevlisinin bir silaha kolayca ulaşması üzerine, silahın sahibi polis memuru hakkında da inceleme başlatıldığı belirtildi.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 11:04
  Kim bilir ne mahrumiyetle şuurunu kayıp etmi ve intihar etmişdir , Hiç bir haklı gerekcesi olamaz ancak olayı çok iyi soruşturmak gerek mekanı cennet olsun.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 10:59
  İntihar mı, kaza mı yada başka bir neden mi araştırılmalı.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 10:56
  Öyle bir duruma geldikki herşeyden şüphe eder olduk :(
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 10:37
  Bir Temizlikciye o silahı kim vermiş, O silahla Adı Emniyet olan yere o kişi nasıl girmiş, İntihardan daha çok bu hususlar araştırılmalı. İntihar olduğuna otopsi yapılmadan kim karar vermiş. Herşeye Rağmen Allah Rahmet etsin.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 10:15
  Sabah işim gereği Emniyet binasındaydım..Sanırım bir polis memuru'nun silahını alıp intihar etmiş..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 10:06
  millet çıldırmış durumda geçim sıkıntısı hat safhada ,cinnet geçiren geçirene bırakın terör saldırısını insanlar kendini ve sevdiklerini bizzat kendisi öldürüyor bakın cinnet olaylarında dünyada şu anda birinci ülkeyiz .birileri yalan söylüyor amma hadi biz inanmaya devam edelim.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding