Gündem Haberleri

  Anneler Günü 2017 mesajı ve sözleri ile bugünün gündeminden düşmeyecek!

  Hürriyet Haber
  14.05.2017 - 11:28 | Son Güncelleme:

  Anneler Günü sözleri ve mesajları ile yine duygusal anlara sahne olacak. Bizleri bugünlere getiren annelerimiz için bir minnet göstergesi olarak sunacağımız en güzel 2017 Anneler Günü sözleri ve mesajı için hummalı araştırma devam ediyor. Milyonlarca kişinin kendilerini bu günlere getiren anneleri için bir teşekkür niteliğinde dile getireceği 2017 Anneler Günü sözleri ve mesajları bu yıl da etkisini yitirmeyecek. İşte, yakınlarınızda yer alan annelerle de paylaşabileceğiniz en güzel sözler ve mesajlar

  Anneler Günü kapsamında duygusal sözler ve en güzel mesajlar derlemesini kullanmak isteyen vatandaşlar, bu özel günde gönüllerinden kopan hediyeleri bu sözlerle takdim edecek. 2017 Anneler Günü mesajları ve sözlerini yakın çevrelerinde bulunan annelerle paylaşacak olan vatandaşlar, bu özel günde yakınlarını mutlu etmeyi unutmayacak. İşte, hediyelerinizi takdim ederken anneleriniz veya yakınlarınızla paylaşabileceğiniz en güzel 2017 Anneler Günü duygusal sözleri ve mesajları

  DUYGUSAL ANNELER GÜNÜ SÖZLERİ VE MESAJLARI

  * Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

  * Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

  * Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

  * Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

  * Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

  * Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

  * Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

  * Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

  * Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

  * Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

  * Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

  * Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim... Anneler Günün Kutlu Olsun...

  * Annecim, biriciğim.. Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde.. Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim.. SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM... Anneler günün kutlu olsun!!!

  * Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.

  * Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem

  * Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem

  * Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım,
  iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun

  Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.

  * Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!

  * Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

  * Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim.

  * Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem.. hakkını nasıl öderim..

  * Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

  * En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim.

  * Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin.

  * Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

  * Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

  * Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

  * Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim..

  * Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

  * Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Anneler günün kutlu olsun.

  * Dün, bugün ve yarın..daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

  * Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı