GeriGündem 2 zincirleme kaza: 49 yaralı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2 zincirleme kaza: 49 yaralı

2 zincirleme kaza: 49 yaralı
refid:27964680 ilişkili resim dosyası

Eskişehir ve Afyonkarahisar'da meydana gelen iki ayrı zincirleme kazada toplam 43 araç birbirine girdi, 49 kişi yaralandı.Eskeşiher'in İnönü ilçesinde buzlanma ve sis nedeniyle işçi taşıyan 7 otobüs, 4 otomobil, 1 kamyon ve 1 kamyonet birbirine girdi. 13 aracın karıştığı zincirleme kazada 43 kişi yaralandı.

2 zincirleme kaza: 49 yaralı 30 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

Kaza sabah saatlerinde İnönü-Bozüyük karayolu, İnönü ilçe girişinde meydana geldi. İnönü ilçesindeki bir fabrikaya işçi götüren 7 otobüs ile aynı istikamete gitmekte olan 4 otomobil, 1 kamyon ve 1 kamyonet yolun buzlanması ve havanın sisli olması nedeniyle birbirine girdi. Zincirleme kazada yaralanan 43 kişiden 20'si Bozüyük Devlet Hastanesi'ne, diğer yaralılar ise Eskişehir'deki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

2 zincirleme kaza: 49 yaralı

Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Yetkililer buzlanma ve sis nedeniyle aynı istikamete gitmekte olan araçların İnönü ilçe girişinde kırmızı ışıkta bekleyen araçların çarpışmasından meydana geldiğini, kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.Yorumları Göster
Yorumları Gizle