Gündem Haberleri

  16 yaşındaki genç çakmak gazı kurbanı

  Hakan ÇELİKBAŞ/SAMSUN, (DHA)
  11.07.2015 - 14:57 | Son Güncelleme:

  SAMSUN’da çakmak gazı soluduktan sonra komaya girdiği ve arkadaşlarının bırakıp kaçtığı iddia edilen lise öğrencisi 16 yaşındaki Kayra Durak, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı

  Olay, 26 gün önce İlkadım İlçesi Kazımkarabekir Mahallesi’nde meydana geldi. Lise öğrencisi Kayra Durak, iddiaya göre üç arkadaşının yanında cadde üzerinde çakmak gazı çekti. Bir süre sonra fenalaşıp yere düşünce arkadaşları bırakıp kaçtı. Yerde hareketsiz olarak yatan Durak’ı görenler, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

  Sevk edilen sağlık ekipleri kalbi duran Kayra Durak’ye ilk müdahalaye yapıp onu yeniden yaşama hayata döndürdü. Samsun Eğitim ve Arşatırma Hastanaesi’ne kaldırılan Durak, burada Genel Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altına alındı. Durumu ağır olan Kayra Durak’ın 4 gün önce beyin ölümü gerçekleşti. Bitkisel hayata giren Kayra Durak, doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen bugün kurtarılamadı. Talihsiz gencin cesedi aynı hastanenin morguna kaldırılarak otopsi yapıldı. Otopsi ardından cenaze aileye teslim edildi.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı