GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Gümüşhane Belediyesi İmar Yolunu Açıyor

IHA
27.10.2015 - 09:05Son Güncelleme :

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ, YENİ MAHALLE KAZIM KARABEKİR CADDESİ'NDE KAPALI BULUNAN İMAR YOLUNUN TRAFİĞE AÇILMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI.

IHA

Gümüşhane Belediyesi, Yeni Mahalle Kazım Karabekir Caddesi’nde kapalı bulunan imar yolunun trafiğe açılması için çalışma başlattı.
Burada yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ercan Çimen, imar yolunun tamamlanmasının ardından Yeni Mahalle ile Karşıyaka Mahallesi’nin birbirine bağlantı kuracağı bir yol olacağını kaydetti.
Başkan Çimen, "Karşıyaka Mahallemizde yeni yapılan konutlar ile öğrenci yurtlarının burada yoğunlaşmasından dolayı Kazım Karabekir Caddemizdeki yaya trafiği arttı. Bu nedenle burada bulunan ama hiç kullanılmayan imar yolumuzu açıyoruz. Bu yol Harşit Çayı kenarı boyunca şehir merkezine kadar geliyor. İlk etapta biz Karşıyaka Mahallesine bağlantı kurulabilecek şekilde bu yolu açıyoruz. Burada yaklaşık olarak 400 metreküp duvar imalatı gerçekleştirdik. 7 metre genişliğinde 75 metre uzunluğundaki yolumuz Karşıyaka Mahallemize tam olarak bağlandığında trafik açısından önemli bir derece rahatlama olacak. Şehrimiz için, vatandaşlarımızın rahatlığı için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gümüşhane haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gümüşhane ilinden Gümüşhane Belediyesi İmar Yolunu Açıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 09 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gümüşhane Belediyesi İmar Yolunu Açıyor haberi güncellenecektir.

GÜMÜŞHANE İLÇELERİ

Sayfa Başı