GİRESUN HABERLERİ

Güce'de beton yol çalışması

AA / Hayri Bahadır
26.02.2016 - 16:37Son Güncelleme :

- Belediye Başkanı Geçgel: "Amacımız, ilçe merkezi ve mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın ayağına çamur değmeden evine girebileceği ortam oluşturmaktır"

AA / Hayri Bahadır

GİRESUN (AA) - Güce Belediyesi ekipleri, mahalle yollarında beton dökme çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, ekiplerin Giyimli Mahallesinde gerçekleştirdiği beton yol çalışmasını inceledi. Geçgel, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede bulunan tüm mahalle yollarını asfalt ve beton hale getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Tek amaçlarının vatandaşı modern bir şehirde yaşatmak ve yolları günün şartlarına uygun şekilde düzenlemek olduğunu belirten Geçgel, "Kemaliye ile Tevekli Mahallesinden sonra Giyimli Mahallesinin yollarında da çalışmalarımız hızla devam ediyor. Amacımız, ilçe merkezi ve mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın ayağına çamur değmeden evine girebileceği bir ortam oluşturmaktır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Güce'de beton yol çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 16 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Güce'de beton yol çalışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı