ANKARA HABERLERİ

GSM oyunları kapımıza dayandı

Hürriyet Haber
23.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Tüketiciler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İmrek, GSM firmalarının kapı kapı dolaşarak hizmet satışı yaptıklarını belirterek, GSM firmalarının kapıdan satış yapabilmeleri için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan “Kapıdan Satış Yetki Belgesi” alma zorunluluğunun bulunduğunu ifade etti.

Hürriyet Haber

İmrek, kapıdan satış mevzuatına aykırı hareket eden firmaları Sanayi Bakanlığı’na şikayet ettiklerini söyledi.

Hizmet satışlarını değerlendirdi

Tüketiciler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İmrek yaptığı yazılı açıklamada, GSM firmalarının kapı kapı dolaşarak hizmet satışı yapmalarını değerlendirdi. İmrek açıklamasında, GSM sektöründe faaliyet gösteren firmaların bayilerinin son günlerde yeni bir pazarlama tekniği geliştirerek iş yerleri, kamu kuruluşları ve özel sektördeki firmaları satış temsilcileri ile kapı kapı dolaşarak 3G internet hizmeti ve yeni hat satışı yaptığını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde GSM oyunları kapımıza dayandı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı