Teknoloji Haberleri

  Gozdilla ve King Kong karşı karşıya geliyor!

  Hürriyet Haber
  02.06.2017 - 08:01 | Son Güncelleme:

  Hollywood’un efsaneleri arasında yer alan King Kong kısa bir süre önce sinemaya geri dönmüştü. Sevilen kahramanımız şimdi daha büyük bir mücadeleyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ona bu yeni macerasında bir başka efsane olan Godzilla eşlik edecek. Böylece sinemanın en meşhur canavarları birbirlerine karşı mücadele verecek.

  King Kong vs. Godzilla ismiyle anılan bu proje 1962 yılında vizyona girmişti. Japonların sinemaya taşıdığı hikaye bir sene sonra yeniden düzenlenerek Amerikan izleyicinin karşısına çıkmıştı. Warner Bros. yarattığı yeni canavarlar dünyası ile farklı maceraların temelini atıyor.

  Kısaca hatırlatmak gerekirse bu canavarlar dünyası 2014 yılındaki Godzilla filmiyle başlatıldı. Onu bu sene vizyona giren Kong: Skull Island izledi. Böylece King Kong’un şimdiye kadar yaşadıklarını görme fırsatı elde ettik. 2019’da Godzilla: King of the Monsters projesiyle bir başka efsane olan Godzilla’yı yeniden tanıyacağız. Ardından 2020’de vizyona girecek Godzilla vs. Kong ile büyük karşılaşma yaşanacak.

  Şimdi uzun zamandır beklenen bu projenin yönetmenliğini Adam Wingard‘ın üstleneceği açıklandı. You’re Next ve Blair Witch (2016) ile tanınan yönetmen son olarak Netflix’in Death Note uyarlaması için kamera arkasına geçmişti. Log.com.tr'nin haberine göre şimdi ise Godzilla vs. Kong’yı beyaz perdeye taşıyan isim olacak. Bu heyecan uyandıran yapımın senaryosunu kimin yazacağı ise hala belli değil.

  iPhone şifresini vermeyince hapis cezası aldı
  iPhone şifresini vermeyince hapis cezası aldı!
  Sony'den yepyeni renkte PlayStation 4 geliyor
  İşte dünyanın en büyük uçağı
  Etiketler: film
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı