GİRESUN HABERLERİ

Giresun Bayraklarla Süsleniyor

IHA
27.10.2015 - 14:28Son Güncelleme :

GİRESUN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINA HAZIRLANIYOR

IHA

Giresun Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı görkemli bir şekilde kutlamak için şehri bayraklarla donatıyor.
Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun talimatıyla halka dağıtılmak üzere 5 bin bayrak hazırlandı. Gazi Caddesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi büyük Türk Bayrağı ve Atatürk posterleri ile bayrama hazırlandı.
Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet’in hepimizin en kutsal değeri olduğunu belirterek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı büyük bir coşku ve katılımla kutlayacaklarını ifade etti. Başkan Aksu “Ülkemizde yaşanan terör olayları nedeniyle konser programını iptal ettik. 29 Ekim’de Büyük Cumhuriyet Yürüyüşü yapacağız. Vatandaşlarımıza bayrak dağıtacağız. Gazi Caddesini Türk Bayrağı ve Atatürk posterleri ile donattık. Giresunlu her zaman olduğu gibi Cumhuriyet’e bağlılığını en yüksek katılımla gösterecektir. 29 Ekim saat 18.00’da Yeniyol, Çotanak İlk Öğretim Okulu önünde buluşup, Büyük Cumhuriyet Yürüyüşünü gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet’i seven tüm hemşerilerimi birlikte yürüyüşe davet ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Giresun Bayraklarla Süsleniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Giresun Bayraklarla Süsleniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı