AYDIN HABERLERİ

Genç sağlıkçılar huzurevi sakinleriyle buluştu

DHA
26.03.2016 - 10:48Son Güncelleme :
DHA

AYDIN'ın Söke İlçesi'nde Hilmi Fırat Huzurevi'ni ziyaret eden Adnan Menderes Üniversitesi Söke Sağlık Yüksekokulu öğrencileri yaşlıların gönlünü aldı.

Adnan Menderes Üniversitesi Söke Sağlık Yüksekokulu öğretim elemanları ve öğrencileri, Geriatri Hemşireliği dersi kapsamında 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Söke Hilmi Fırat Huzurevi'ni ziyaret etti. Öğrenciler huzurevi sakinleriyle sohbet ederek, çiçek ve küçük hediyeler verdi. Yaşlılar öğrencilerin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. Rahşan Çevik Akyıl "Ülkelerin gelişmişlik düzeyi yaşlılara verdiği değerden anlaşılır. Çünkü onlar tecrübeleriyle yolumuzu aydınlatırlar. Yaşlılarımız başımızın tacıdır. Sadece bu haftaya mahsus değil, her daim yaşlılarımıza saygı ve sevgi duymamız gerekir" dedi.

Necati MALDAR / SÖKE (Aydın), (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Genç sağlıkçılar huzurevi sakinleriyle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 10 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç sağlıkçılar huzurevi sakinleriyle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı