AYDIN HABERLERİ

Genç Basketbolculardan Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret

IHA
28.10.2015 - 15:17Son Güncelleme :

GENÇ BESKETBOLCULAR BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

IHA

Aydın Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Düzenlenen turnuvada Cumhuriyet Kupasını kazanan Aydın Büyükşehir Belediyespor basketbol takımı antrenörü Çağrı Çelik, amaçlarının Aydın’ı en iyi şekilde turnuvalarda temsil etmek olduğunu belirtti.
Yeni kurulan bir takım olmalarına rağmen başarılı bir ekip olduklarını belirten Aydın Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı kulüp başkanı Polat Mersin, kendilerine her türlü desteği veren Başkan Çerçioğlu’na teşkkür etti.
Anlamlı bir günde ismi gibi anlamlı olan Cumhuriyet kupasını kazanan basketbol takımını kutladığını belirten Başkan Çerçioğlu, “Genç sporcuları başarılarından dolayı kutluyorum. Gençlerimizin sağlıklı spor yapmaları ve sağlıklı nesiller yetişmesi için her zaman yanlarında olacağız. Basketbol takımımızı başarılarından dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Ziyaretten sonra genç basketbolcular Başkan Çerçioğlu’na, isminin ve “09 Topuklu Efe” yazılı olan Aydınspor 1923 basketbol takımının formasını hediye ettiler. Başkan Çerçioğlu’da başarılı basketbolcuları hediyelerle ödüllendirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Genç Basketbolculardan Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç Basketbolculardan Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı