UŞAK HABERLERİ

Geleneksel Türk El Sanatları sergilendi

DHA
30.03.2016 - 17:06Son Güncelleme :
DHA

UŞAK Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Geleneksel Türk Sanatları Anasanat Dalı öğrencileri 'Adım' isimli sergi açtı.
Uşak Üniversitesi Öğrenci Çarşı Sanat Galerisi'nde Rektör Prof. Dr. Sait Çelik tarafından açılan 'Adım' isimli sergide 60 eser yer aldı. Serginin açılışına Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nafiz Kaya ve Prof. Dr. Cengiz Soykan, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal Sezer, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Sergiyi gezen Rektör Çelik eserler hakkında bilgi alarak emeği geçen herkesi tebrik etti.
Uşak Üniversitesi'nde öğrenim gören 11 yüksek lisans ve 12 lisans öğrencisinin açtığı ‘Adım' isimli sergi, 8 Nisan Cuma gününe kadar açık kalacak.
Yavuz KUŞDEMİR / UŞAK, (DHA)
FOTOĞRAF


 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Geleneksel Türk El Sanatları sergilendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 17 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Geleneksel Türk El Sanatları sergilendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı