Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Geçen hafta otomobili kurşunlanan işadamının şimdi de işyeri kurşunlandı

  Fatih TURAN / VAKFIKEBİR(Trabzon) (DHA)
  27.06.2017 - 13:43 | Son Güncelleme:

  TRABZON’un Vakfıkebir İlçesi’nde bir süre önce otomobili kurşunlanan işadamı Gökmen Saral’ın bu kez de iş yerine pompalı tüfekli ateş açıldı. İşyerine isabet eden saçmalar hasara neden oldu.

  İlçede nakliyat-hafriyat şirketi bulunan Gökmen Saral’a ait otomobil, 19 Haziran sabahı park halindeyken kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kurşunladı.

  Geçen hafta otomobili kurşunlanan işadamının şimdi de işyeri kurşunlandı
  Saral’ın Kemaliye Mahallesi Deniz Sokak’ta bulunan işyerine de bu sabah saat 04.00 sıralarında, yine kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından pompalı tüfekle ateş açıldı. Yapılan incelemede, pompalı tüfekle atılan büyük çaplı saçmaların işyerinin camlarına ve metal çerçeveye isabet ettiği belirlendi. Silahlı saldırıda bulunan kimliği belirsiz kişi veya kişilerin yakalanması için çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan polis, aynı işadamına ait önce otomobilin, sonra da işyerinin kurşunlanması konusuna da dikkate alarak araştırmayı sürdürüyor.

  Geçen hafta otomobili kurşunlanan işadamının şimdi de işyeri kurşunlandıBu arada, iş yerine pompalı tüfekle saldırı anı çevredeki güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Kimliği belisiz kişinin, iş yerinin karşısındaki çimenlik alandaki bir ağacın arkasına gizlenerek tüfeğini ateşlediği görüntülere yansıdı.

  Etiketler: Trabzon , Vakfıkebir
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı