GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep'te, iletişim uzmanından söyleşi

DHA
29.03.2017 - 16:55Son Güncelleme :
DHA

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi tarafından Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen; 'At Şu Adımı' söyleşi programı, liderlik, iletişim ve kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören’in katılımıyla gerçekleşti.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Müzeler ve Kütüphane Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, kişisel gelişim ve girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren Ahmet Şerif İzgören, söyleşide, kurum kültürü, liderlik, girişimcilik, motivasyon ve iletişim konu başlıkları altında dinleyicilere bilgiler aktardı.

Yaşadığı örneklerle girişimcilik ve bilginin önemini dinleyiciler ile paylaşan yazar, Hayatından biriktirdiği hikayeleri dinleyicilerle paylaşarak, hayata renk ve değer katan şahsiyetlerden bahsetti. Program sonunda Ahmet Şerif İzgören’e Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in hediyesi olan buket çiçek ve yöresel hediye edildi.

Gecenin onur konuğu olan Gaziantep'in eski kütüphane müdürlerinden Ali İhsan Uğraş’a Ahmet Şerif İzgören tarafından buket çiçek ve kitap takdim edildi. Ali İhsan Uğraş, teşekkürlerini sunarak kitabın öneminden ve okumanın ne denli gerekli olduğundan bahsetti.

Ayrıca programın sonunda, Kütüphane Haftası okur ödülleri sahiplerini buldu.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep'te, iletişim uzmanından söyleşi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 16 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep'te, iletişim uzmanından söyleşi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı