GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden engellilere yardım

AA / Ensar Özdemir
24.02.2016 - 15:07Son Güncelleme :
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden engellilere yardım
AA / Ensar Özdemir

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Engellier Daire Başkanlığınca 54 engelli vatandaşa yardım yaplıdı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, başkanlığa müracaat eden engelli vatandaşlar için medikal malzemeler dağıtıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Durdu Yetkinşekerci, dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, engellilere yönelik yardımların yerinde ve zamanında yapıldığını belirtti. Yetkinşekerci, "Engellilerin hak ve hukuklarının gözetilmesi gerekiyor. Vatandaşların kaldırımlara malzeme koymamaları ve araç sahiplerinin araç park yerlerine dikkat etmeleri çok önemli. Onların da sizler gibi alışveriş ihtiyaçları var. Lütfen onların haklarını gözetelim" ifadelerini kullandı.

Törende engellilere manüel ve akülü sandalye, konuşan saat ile baston dağıtımı yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden engellilere yardım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 15 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden engellilere yardım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı