İZMİR HABERLERİ

Gazeteci Nizamettin Bedir Narlıdere’de anıldı

DHA
28.04.2017 - 17:14Son Güncelleme :
DHA

ÖLÜMÜNÜN dördüncü yılı nedeniyle İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) üyesi, Narlıdere Belediyesi eski Basın Danışmanı Nizamettin Bedir, ailesi, meslektaşları ve dostları tarafından Narlıdere’deki mezarı başında anıldı.

Anma törenine Gazeteci Nizamettin Bedir’in eşi Nuran Bedir, kızı Gizem Bedir, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, CHP Narlıdere ilçe Başkanı Şahin Fırat, Bedir’in meslektaşları, belediye mesai arkadaşları ve dostları katıldı. Batur, 1999 yılında tanıştıkları Nizamettin Bedir’le ölümüne kadar hiç ayrılmadıklarını belirterek, "İyi bir gazeteci, iyi bir dost, iyi bir arkadaştı. Adı Narlıdere’de daima yaşayacak, onu hiç unutmayacağız" dedi. Sertel’de Nizamettin Bedir’in çok iyi bir gazeteci olduğuna vurgu yaparak, "O her zaman, sadece Gazeteci olmak istedi. İnsanları değerleri kaybettikten sonra yokluğu daha iyi anlaşılıyor. Erken kaybettik. O amansız hastalık onu bizden çok erken aldı. Kısa bir ömrü oldu ama buradaki insanlar onu yaşatıyorlar en güzeli de o" diye konuştu. Nizamettin Bedir’in kabri başında gerçekleştirilen anma törenini arkadaşları ve dostlarının Nizamettin ile yaşadıklarına dair anlattıkları anılarının ardından mezarına karanfiller bırakılması ile sona erdi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Gazeteci Nizamettin Bedir Narlıdere’de anıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 17 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gazeteci Nizamettin Bedir Narlıdere’de anıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı