ADANA HABERLERİ

Futsal müsabakaları tamamlandı

DHA
28.03.2017 - 16:08Son Güncelleme :
DHA

ADANA(DHA) OKUL Sporları faaliyet programında yer alan “Okullararası Hentbol Genç Kız ve Erkek Türkiye Grup Müsabakaları" Adana'da tamamlandı
Nihat Geven ve Asım Savaş Spor Salonları'nda toplam 23 takımın katıldı ve 3 gün sürdü.
Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda erkeklerde Ankara Keçiören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Osmaniye 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve Adıyaman Sahvan Anadolu İmam Hatip Lisesi kızlarda ise Gaziantep Şehitkâmil H.Mustafa Gençten Ticaret Meslek Lisesi, Ankara Şehit Ali Alıtkan Spor Lisesi ve Antalya 75.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi grup birincisi oldular.
Dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel, Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır ,Spor Servisi Şefi Hanifi Altun verdiler.
DHA(AP)28.3.2017 FOTOGRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Futsal müsabakaları tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 16 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Futsal müsabakaları tamamlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı