Ege Haberleri

EGE

  Fuardaki bu stant herkesin beğenisini kazandı

  Mustafa OĞUZ İZMİR
  31 Aralık 2014 - 01:22Son Güncelleme : 30 Aralık 2014 - 11:04

  İZMİR Hediyelik Eşya Fuarı'nda 3 bine yakın balon kullanılarak oluşturulan standa balondan yapılan Noel Baba, hediye paketi, çam ağaçları ilgi odağı oldu. Ziyaretçiler rengarek stanta fotoğraf çektirme yarışına girdi.

  Fuardaki bu stant herkesin beğenisini kazandı
  Bayraklı'da faliyet gösteren Maksat Sanat Eğlence Etkinlikleri kurucusu Anıl Karakaş, "Balon bir çocuğu bu kadar sevindirebilen bir obje ise neden Türkiye'de doğru uygulanmıyor diye kendi kendime sordum ve araştırmalar sonucu Türkiye'de bilinmeyen balon sanatının Avrupa'da inanılmaz örnekleriyle karşılaştım. Dünya Balon Katlama şampiyonu olan Dündar Mercan'ın ile iletişime geçtim. İzmir'de Dündar Mercan'dan eğitim alan arkadaşlar yarışma programlarına katıldı" dedi.
  Fuardaki bu stant herkesin beğenisini kazandı
  25 BİN KİŞİYE ULAŞTIK
  Bir çok kişiye Balon Sanatı'nı anlattıklarını 2 yılda yaklaşık 25 bin çocuğa ulaştıklarını belirten Karakaş, "Özel tasarımlar ile fuarlara renk kattık. Katıldığımız fuarlarda balondan koltuk takımı, Balondan elbise, balondan hayvanat bahçesi ve balondan yılbaşı köşesi yaparak binlerce insanın takdirini kazandık" dedi. Balonu hayatın genelinde her alanda uyguluyoruz. Hayal gücü ile resmedebildiğimiz her tasarımı balonlarla oluşturabiliyoruz" dedi.
  Fuardaki bu stant herkesin beğenisini kazandı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı