ANTALYA HABERLERİ

Finike MYO'da kariyer günleri

DHA
26.04.2017 - 14:33Son Güncelleme :
DHA

 

Suat SÖĞÜT/FİNİKE, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Finike Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) Kariyer Günleri etkinliğinde öğrencilere denizcilik sektöründeki bölgesel ve global gelişmeler anlatıldı.

Finike MYO öğretim görevlisi Çetin Polat moderatörlüğünde gerçekleştirilen Kariyer Günleri programına, CMA CGM Güney Türkiye Gemi Acenteliği Antalya Şube Müdürü Tuncay Kavuz, Arkas Lojistik Antalya Satış ve Pazarlama Müdürü Kamuran Ekmekçi, Finike Marina Setur Müdürü Ziya Dal konuşmacı olarak katıldı.

Deniz ve Liman İşletmeciliği Bölümü öğrencilerinin katıldığı programda konuşmacılar; personel alımları, sektörlerindeki bölgesel ve küresel gelişmelerle firmaları hakkında bilgi aktardı. Bilgi alışverişiyle geçen toplantıda, öğrencilerin kendi alanlarına ilişkin sektörel gelişmeleri yakından takip etmelerinin önemli olduğu vurgulandı.

Finike MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Önder Kabaş, "Sektör temsilcileriyle öğrencileri bir araya getiren bu tür etkinlikler, çalışma hayatına atılacak gençlerimize ışık tutması ve yön verecek olması açısından çok önemli. Okul olarak bu etkinlikleri önemsiyor ve destekliyoruz. Bilgi ve tecrübeleriyle öğrencilerimizi aydınlatan sektör temsilcilerine ve programı hazırlayan idari personele çok teşekkür ediyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Finike MYO'da kariyer günleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 14 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Finike MYO'da kariyer günleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı