ORDU HABERLERİ

Fatsa OSB 2. Etap İçin Protokol İmzalanacak

IHA
29.10.2015 - 13:30Son Güncelleme :

FATSO BAŞKANI TAYFUN KARATAŞ: "FATSA OSB İKİNCİ ETAP İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU..(AHMET ALTAY/ORDU-İHA)

IHA

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası(FATSO) Başkanı Tayfun Karataş, Fatsa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 2. etap alanında yer alan su kuyularının başka bir yere nakli konusunda Büyükşehir Belediyesi ile protokol imzalayacaklarını söyledi.
Fatsa OSB ikinci etapla ilgili protokol imza töreninin gelecek haftalarda yapılacağını belirten Tayfun Karataş, “Organize Sanayi Bölgesi ikinci etabı için su kuyuları sorunu vardı. Çözüm yolunu bulduk ve önümüzdeki hafta ikinci etap OSB ile ilgili protokol imzalayacağız. Su kuyularının taşınması ile ilgili maliyeti OSB yönetimi olarak bizler, bir kısmını da Ordu büyükşehir Belediyesi üstlendi. Bu durumu karara bağlamak ve hayata geçirmek için Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz bey ile birlikte protokol imzalayacağız. Protokol imzasından sonra bakanlığa müracaatımız olacak ve bölgemize ikinci etabı kazandırmış olacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Fatsa OSB 2. Etap İçin Protokol İmzalanacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fatsa OSB 2. Etap İçin Protokol İmzalanacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı