Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Eskişehir'de kazı yapan iş makinası doğalgaz borusunu patlattı: 7 yaralı

  DHA
  11 Nisan 2016 - 09:32Son Güncelleme : 11 Nisan 2016 - 11:24

  ESKİŞEHİR'de yer altına telefon hattı döşemek için kazı yapan taşeron şirkete ait iş makinası sokaktaki doğalgaz borusunu patlattı. Çıkan yangında yaralanan kepçe operatörü ile yandaki apartmanda oturan ve dumandan etkilenen 6 kişi hastaneye kaldırıldı.

  Olay, sabah saatlerinde Tuna Mahallesi Dinlek Sokak'ta meydana geldi. Sokakta telefon hattı döşemek için kazı çalışması yapan iş makinası doğalgaz borusunu patlattı. 

  Patlama ile birlikte yangın çıktı. Alevlerin yandaki inşaat halindeki 4 katlı binayı sardığı olayda kepçe operatörü Hasan Gülistan yaralandı. 

  Eskişehirde kazı yapan iş makinası doğalgaz borusunu patlattı: 7 yaralıAlevler inşaatın yanındaki 4 katlı apartmana doğru da yükselince bu apartmanda oturanları olay yerine gelen polisler tarafından boşaltıldı.

  Eskişehirde kazı yapan iş makinası doğalgaz borusunu patlattı: 7 yaralıKepçe operatörü ile apartmanda oturan ve dumandan etkilenen 6 kişi ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Yangın yerine çok sayıda itfaiye, 112 acil sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

  Eskişehirde kazı yapan iş makinası doğalgaz borusunu patlattı: 7 yaralıİtfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışması sonucunda yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.

  Eskişehirde kazı yapan iş makinası doğalgaz borusunu patlattı: 7 yaralıYangında inşaat halindeki binada maddi hasar oluşurken, patlamaya neden olan iş makinası ile kullanılamaz hale geldi. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri hastaneye kaldırılan 7 kişinin hayati tehlikelerinin bulunmadığı, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. (Eyüp KELEBEK / ESKİŞEHİR - DHA)Eskişehirde kazı yapan iş makinası doğalgaz borusunu patlattı: 7 yaralı

   

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı