ERZİNCAN HABERLERİ

Eski savcı Bayram Bozkurt gözaltına alındı

AA / Barış Yalçınkaya
27.02.2016 - 19:13Son Güncelleme :

- Eski İliç Savcısı Bozkurt, Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınarak Erzincan'a getirildi

Eski savcı Bayram Bozkurt gözaltına alındı
AA / Barış Yalçınkaya

ERZİNCAN (AA) - Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında Ankara'da gözaltına alınan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, Erzincan'a getirildi.

Eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında dün Ankara'da gözaltına alındı.

Uçakla Erzincan'a getirilen Bozkurt'un savcılıktaki ifadesi sürüyor.

Bozkurt'un, dönemin Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner ile eski 3. Ordu Komutanı Orgeneral Saldıray Berk'in de aralarında bulunduğu Erzincan'daki Ergenekon davasında gizli tanık olarak ifade verdiği ve gizli tanıklara yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alındığı iddia edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden Eski savcı Bayram Bozkurt gözaltına alındı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 19 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eski savcı Bayram Bozkurt gözaltına alındı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı