ERZURUM HABERLERİ

Erzurum'da köyler arası futbol turnuvası düzenlenecek

DHA
31.03.2016 - 13:27Son Güncelleme :

Erzurum'da köyler arası futbol turnuvası düzenlenecek

DHA

ERZURUM, (DHA)-Erzurum'un merkez Yakutiye ilçesinin Dadaşköy mahallesi tarafından geleneksel hale getirilen, 'Erzurum köylerarası Futbol Turnuvası' kayıtları başladı.

u yıl 10'uncusu düzenlenecek olan turnuvanın müracaatları 9 Nisan'a kadar devam edecek. Turnuvada ilk maç 17 Nisan da oynanacak. Turnuvanın organizatörü Ayhan Çoban müsabakalarının Dadaşköy Mahallesindeki futbol sahasında gerçekleştirileceğini söyledi. Turnuva sonucunda ilk üçe girenlere kupa, gol krallı, centilmenlik kupası ve turnuvaya katılan hakem ve sporculara da çeşitli hediyeler verileceği belirtildi. Çoban, "Amacımız köyler arasında dayanışmayı pekiştirmek, sosyal bir aktivite ortamı oluşturmayı sağlamak ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Geleneksel hale getirdiğimiz futbol turnuvasına her yıl olduğu gibi bu yıl da ilginin büyük olacağını tahmin ediyoruz. Futbol takımları turnuvaya katılmak için Dadaşköy Spor Kulübü'ne müracaat edebilir" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Erzurum'da köyler arası futbol turnuvası düzenlenecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 13 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzurum'da köyler arası futbol turnuvası düzenlenecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı