TEKİRDAĞ HABERLERİ

Ergene Belediyesi'nden yardım kampanyası

AA / Süleyman Coşkun Bozyel
28.02.2016 - 10:31Son Güncelleme :
AA / Süleyman Coşkun Bozyel

TEKİRDAĞ (AA) - Ergene Belediyesi, ''Elden Ele Sevgi İkinci El Eşya Toplama Projesi'' kapsamında ilçedeki ihtiyaç sahiplerine ikinci el eşya ve giysi yardımlarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilçede yaşayan ve ihtiyaç sahibi vatandaşların tespit edilerek gerekli yardımlar için adım atıldığını söyledi.

''Elden Ele Sevgi İkinci el Eşya Toplama Projesi'' kapsamında bu çalışmaların devam ettiğini belirten Yüksel, ''Vatandaşlarımızdan, evlerinde kullanmadıkları eşya, giysi ve mobilyalarını topluyoruz. Depoladığımız bu eşyaları, önceden belirlediğimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ekiplerimiz aracılığıyla ulaştırıyoruz'' dedi.

Giyimden mutfak malzemesine, kırtasiyeden oyuncağa kadar birçok kalemde malzemeyi ihtiyaç sahipleriyle buluşturduklarını ifade eden Yüksel, "Hayata geçirdiğimiz bu proje halkımız tarafından çok olumlu sinyaller alıyor. Hayırsever vatandaşlarımızdan topladığımız malzemeleri, ihtiyaç sahiplerine götürüyoruz. Burada, sosyal yaşamın kendisi ortaya çıkıyor" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Ergene Belediyesi'nden yardım kampanyası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 10 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ergene Belediyesi'nden yardım kampanyası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı