TOKAT HABERLERİ

Erbaa’da Alt Yapı Çalışması

IHA
27.10.2015 - 14:15Son Güncelleme :

ERBAA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN YILDIRIM, ALT YAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

IHA

Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, “Bir iki gün gibi kısa süre içerisinde bütün sokaklarda alt yapı çalışması bitmiş olacak” dedi.
Tokat’ın Erbaa ilçesinde belediye ekipleri İsmet Paşa Mahallesi Aytaç Caddesi, Depo Sokak, Çamlık Sokak, Ulu Cami Sokak’ta parke yol ve içme suyu altyapı yenileme çalışması başlattı. İsmet Paşa Mahallesindeki yenileme çalışmaları kapsamında 952 metre yüksek yoğunluklu polietilen içme suyu borusu kullanıldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, İsmet Paşa Mahallesi’ndeki çalışmalarına parke yol yapmak amacıyla başlattıklarını ifade ederek, “Hem vatandaşlarımızın uyarıları hem de ekiplerimizin incelemeleri sonrası altyapı hattının eskidiğini, sürekli arızalar yaşandığını belirledik. Parke yol çalışmasından önce altyapıyı yenilemek için çalışmayı başlattık. Kısa sürede ana hatlar yerleştirildi. Şu anda ekiplerimiz abone bağlantılarını gerçekleştiriyor. Bir iki gün gibi kısa süre içerisinde bütün sokaklarda altyapı çalışması bitmiş olacak. Kalan kısa süreli çalışmanın ardından caddelerimiz, sokaklarımız parke çalışmalarıyla güzelleşecek. Çalışmalarımız yağmurlu bir döneme denk geldi. O sebeple biraz çamura sebebiyet vermiş olabiliriz. Yaşanan bu durum karşısında anlayışlı tavırlarıyla bize yardımcı olan vatandaşlarımıza ekiplerim ve şahsım adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Erbaa’da Alt Yapı Çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erbaa’da Alt Yapı Çalışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı