DİYARBAKIR HABERLERİ

Ensarioğlu, Sur Ve Eğil’i Ziyaret Etti

IHA
27.10.2015 - 12:41Son Güncelleme :

ESKİ DEVLET BAKANI VE DİYARBAKIR BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET SALİM ENSARİOĞLU, SEÇİM ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE SUR VE EĞİL İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Eski Devlet Bakanı ve Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Mehmet Salim Ensarioğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Sur ve Eğil ilçelerini ziyaret etti.
İlçelerde, ev ve esnaf ziyaretleri yapan Ensarioğlu, vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi. Vatandaşların sorunlarını not alan Ensarioğlu, bunların çözümü için büyük çaba ve gayret içerisinde olacaklarını vurguladı. Ensarioğlu, seçilmesi durumunda halkın tüm sorunlarını Meclis gündemine getireceğine dikkat çekerek, vatandaşlardan destek istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Ensarioğlu, Sur Ve Eğil’i Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ensarioğlu, Sur Ve Eğil’i Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı