SAMSUN HABERLERİ

Engelli aracı bağışı

AA / Hayati Arslan
29.02.2016 - 18:01Son Güncelleme :

- Televizyon programcısı Müge Anlı, Bafra Ortopedik Engelliler Derneği’ne 10 adet tekerlekli engelli arabası bağışladı

AA / Hayati Arslan

SAMSUN (AA) – Televizyon programcısı Müge Anlı, Bafra Ortopedik Engelliler Derneği'ne 10 adet tekerlekli engelli arabası bağışladı. Bafra Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Yıldız Kaya, Anlı tarafından gönderilen tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahibi engellilere en kısa sürede teslim edeceklerini söyledi.

Yılmaz, şöyle konuştu:

"Bafra ilçemize televizyon programcısı Müge Anlı tarafından, daha önce de olduğu gibi bugünde tekerlekli araba ihtiyacı olan engellilerimize verilmek üzere 10 tane manuel araba gönderildi. Daha önce gönderilen arabaları da ihtiyacı olan engelli vatandaşlarımıza derneğimizce dağıtmıştık. Yine ihtiyacı olan engelliler ya da engelli aileler derneğimize başvurarak arabalarını alabilirler. Bizlere bu araçları gönderen Müge Anlı hanımefendiye tüm engelliler adına teşekkür ederim."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Engelli aracı bağışı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 18 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Engelli aracı bağışı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı