ANKARA HABERLERİ

Emeklilerin değeri toplumsal bir sorun

Hürriyet Haber
29.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, yaşamının en önemli yıllarını milletine vakfeden emeklilerin, toplumun en saygın insanları olduğunu bildirdi.

Hürriyet Haber

Yüksel, Emekliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, Türkiye’nin kalkınması ve Türk milletinin refahı uğruna yıllarını tüketen emeklilere, hak ettikleri değerin verilmesinin, kişisel duyguların ötesinde toplumsal bir sorun olarak ortaya çıktığını belirtti. Yüksel, şunları kaydetti:

“Yaşamının en önemli yıllarını milletine vakfeden, saçlarını ağartan ve ülkemizin kalkınması için ellerini nasır ederek terlerini vatan topraklarına akıtan emeklilerimiz, hiç kuşku yoktur ki toplumun en saygın insanlarıdır. Emeklilerin sorunlarının anlaşılması, çözümlenmesi ve yaşamlarını güvenli ve huzurlu olabilecekleri bir ortam içerisinde sürdürmelerinin sağlanması, çağdaş devlet olmanın ön koşuludur. Tüm emeklilerin bu anlamlı günlerini kutluyorum. Emeklilerimize sağlık, huzur ve esenlikler diliyorum.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Emeklilerin değeri toplumsal bir sorun haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı