GeriEkonomi Telekom'da kim kimdir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Telekom'da kim kimdir?

İbrahim Hakkı Alptürk:

1980 yılından itibaren PTT ve Türk Telekom A.Ş.'de çeşitli kademelerde görev aldı. 14 Nisan 2001 tarihinden bu yana da Telekom Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Devrim Çorbacıoğlu:

ASELSAN Yönetim Kurulu üyesi. Ege Deniz BÖlge Komutanlığı yapmış olan Çorbacıoğlu, Tuğamirallikten emekli oldu. OYAK A.Ş.'de yönetim kurulu üyeliğinde bulundu.

Doç. Dr. E. Murat Esin:

Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği BÖlümü öğretim üyesi. İnsan-bilgisayar etkileşimi, benzetim ve kontrol yazılım teknikleri konularında çalışmaları bulunuyor.

Ercüment Özçelik:

Makina Mühendisi. Lisan ve lisansüstü öğrenimini ABD'de tamamladı. Elektronik alanında yüksek lisans derecesi bulunuyor. DPT'den emekli olan Özçelik, elektronik ve bilgisayar alanında özel sektörde çalıştı. Halen DPT'de müşavir.

Zİya Öztoprak:

ASELSAN'da askeri danışman olarak görev yapıyor. Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı'nda elektronik ve bilgi sistemleri alanında üst düzey görevlerde bulundu.

Nihat Özdemir:

1972'de OYAK Genel Müdürlüğü'nde müfettiş yardımcısı olarak görev başladı. 1988-2000 yıllarında OYAK Genel Müdürlüğü görevinde bulundu.

Doç. Dr. Murat Sezginer:

1986 Ankara Hukuk Fakültesi mezunu. 1986-2000 yıllarında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2000 yılından beri DTM'de Birinci Hukuk Müşaviri.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle