GeriEkonomi Güler: Bazıları kuru sıkı atıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güler: Bazıları kuru sıkı atıyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, enerji operasyonu ile ilgili her şeyi bir basın toplantısıyla açıklayacağını, henüz gelişmeleri değerlendirmek için erken olduğunu söyledi. Güler, Kayseri Elektrik'e 20 trilyonluk imtiyaz sağladığı iddialarıyla ilgili olarak da "Bazıları kuru sıkı atıyor" dedi.

Enerji Verimliliği Haftası etkinliklerine katılan Güler, enerji operasyonu ile ilgili, şöyle konuştu: ‘İddialar doğru değil. Bu bilgileri zamanı gelince çok geniş bir açıklamayla sizinle paylaşacağız. Şu anda bazı bilgileri söylemek erken olduğu için usulüne uygun olması açısından dikkatle izliyoruz. Bir basın toplantısı ile sizlerle bu bilgileri paylaşacağız. Her konuyu enine boyuna konuşacağız. Bazıları biraz kuru sıkı atıyor. Onları da oturup değerlendireceğiz.’

Yolsuzluk operasyonunda adı geçen AKP milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasının gerekip gerekmediği sorusuna karşılık Güler, ‘Bir takım konulara açıklama şu an erken. Devam eden yargı süreci var. Zamanı gelince devlet adamı ciddiyeti içinde bunları sizinle paylaşacağız" diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle